چری تیگو 7 در راه ایران ( + تصاویر ) 1395/10/8

شرکت مدیران خودرو قصد دارد در آینده نزدیک محصول جدید چری با نام تیگو 7 را روانه بازار ایران کند.

مدیران خودرو به عنوان نماینده و تولید کننده محصولات چری در ایران قصد دارد جهت رقابت در بازار شاسی بلندها پس از عرضه MVM X33 و چری Tiggo 5 این بار محصول جدید این شرکت خودروسازی چین با نام چری Tiggo 7 را روانه بازار ایران کند تا بدین ترتیب سهم خود را از بازار خودروی کشورمان افزایش دهد.

تیگو 7 جدیدترین محصول شرکت چری است که در نمایشگاه خودرو پکن در سال 2016 رونمایی شد و به تازگی قائم مقام شرکت مدیران خودرو از عرضه این محصول در آینده نزدیک خبر داده است.این کراس اوور ابعادی شبیه برادر کوچکتر خود یعنی تیگو 5 دارد به طوری که از نظر طول و عرض دقیقا اندازه تیگو 5 است اما از نظر ارتفاع 7 سانتی متر کوتاه تر است و فاصله محورآن 6 سانتی متر بیشتر است.

تیگو 7 از نظر طراحی بیرونی بسیار مدرن و متفاوت از سایر محصولات چری می باشد که از زبان طراحی جدید شرکت چری استفاده شده است.در قسمت جلو خودرو از چراغ های بومرنگی شکل به همراه جلو پنجره بزرگ و جدید چری استفاده شده است که با چراغ های جلو هماهنگ است . در کل در قسمت جلو از کپی برداری خبری نیست اما در عقب کپی برداری از کیا اسپورتیج بسیار مشهود است.

در داخل کابین خودرو با طراحی ساده ای مواجه می شویم ولی در بعضی تیپ ها با تریم دو رنگ داشبورد سعی شده از این سادگی کاسته شود.یک نمایشگر 9 اینچی در وسط داشبورد اولین چیزی است که جلب توجه می کند . غربیلک فرمان هم فرمی زیبا و تا حدودی اسپرت دارد که بر روی آن کلیدهای کنترلی سیستم صوتی و کروز کنترل جا داده شده است.در کل طراحی داخلی و خارجی تیگو 7 برای شرکتی چون چری قابل قبول است.