10 خودرویی که بیشترین بازدید سال 2016 را در گوگل به خود اختصاص داده اند. 1395/10/11

در بین محصولات شرکت هوندا ، خودروی شاسی بلند CRV با رشد 3000 درصدی، بیشترین جستجو را در گوگل داشته است.
 

گوگل لیست سالانه ی خودروهایی را بیشترین بازدید را در این سایت  داشته اند اعلام کرد . بر حسب عادت سالیانه که در انتهای هر سال این لیست اعلام می شود ، امسال نیز گوگل دست به کار شد و لیست 10 خودروی پربازدید را که کاربران اینترنت در ایالات متحده امریکا جستجو کرده اند منتشر کرد . البته این بار شاهد اتفاقات قابل توجهی هستیم.

شاید قرار گرفتن نام هوندا در رتبه نخست این لیست جالب توجه باشد . البته کاربران ایالت کالیفرنیا بیش از سایر ایالت های امریکا هوندا را در گوگل جستجو کرده اند و مخصوصا واژه CRV 2017 که حدود 3000 درصد رشد داشته است که این امر نوید فروش فوق العاده ای را برای این کراس اوور شرکت هوندا در سال آینده می دهد. هوندا سیویک پس از هوندا CRV بیشترین بازدید را در گوگل داشته است .

در رتبه دوم این جدول مرسدس بنز قرار گرفته است و مرسدس بنز C300 بیشترین جستجو را از آن خود کرده است . در رتبه سوم تسلا قرار دارد که بیشتر به خاطر رونمایی از محصول جدید خود با نام تسلا 3 در آوریل 2016 می باشد . البته واژه تسلا P100D بیشترین میزان بازدید از مدل های این شرکت بوده است زیرا این محصول یکی از سریعترین خودروهای جهان با رکورد حدود 2.5 ثانیه است و باز هم ساکنین ایالت کالیفرنیا بیشترین جستجو را برای این خودرو انجام داده اند.

در رده های چهارم و پنجم این لیست به ترتیب لامبورگینی و ولوو قرار دارند .در نیمه دوم این لیست به ترتیب فورد ، جگوار ، بنتلی ، مازراتی  و رولزرویس قرار دارند که حضور مازراتی در این لیست بیشتر به خاطر تولید شاسی بلند جدید این شرکت می باشد.

در پایان لیست 10 برندی که در گوگل بیشترین میزان بازدید را به خود اختصاص داده اند را به طور خلاصه ذکر می کنیم:

1- هوندا

2- مرسدس بنز

3- تسلا

4- لامبورگینی

5- ولوو

6- فورد

7- جگوار

8- بنتلی

9- مازراتی

10- رولزرویس