آغاز فروش هیوندای i20 و i10 از تاریخ 18 دی ماه توسط کرمان موتور ( + قیمت و مشخصات ) 1395/10/14

مدیر عامل شرکت کرمان موتور از آغاز فروش محصولات جدید این شرکت خبر داد.

سامان فیروزی مدیر عامل کرمان موتور ، با اعلام این خبر از برنامه گسترده و زمان بندی شده کرمان موتور با هیوندای موتورز کره جنوبی در حوزه تولید محصولات جدید خبر داد و گفت : هیوندای i20 که در ایران تولید و عرضه خواهد شد مدل 2017 این خودروساز کره ای و محصول ویژه بازار اروپا است . فیروزی با اشاره به توافق صورت گرفته بین کرمان موتور و هیوندای موتورز کره جنوبی در تابستان امسال افزود :بر اساس این تفاهم و توافق ، طرف کره ای متعهد به انتقال دانش فنی و تکنولوژی برای تولید و عرضه خودروهای روز هیوندای به کرمان موتور شده است.

وی در خصوص قیمت این دو محصول جدید کرمان موتور نیز افزود : هیوندای i20 با قیمت 86 میلیون و 900 هزار تومان و هیوندای i10 با قیمت 71 میلیون و 900 هزار تومان به بازار عرضه خواهند شد و به مناسبت رونمایی از این دو محصول جدید ، تخفیفات ویژه ای به خریداران عزیز تعلق خواهد گرفت .

وی همچنین یادآور شد : تمام خودروهای هیوندای i20 و هیوندای i10 با گیربکس اتوماتیک تولید و عرضه خواهند شد و بخشی از محصولات پیش فروش شده در ماه جاری ، تا قبل از آغاز سال جدید به مشتریان تحویل خواهد شد.

مدیر عامل کرمان موتور ، مهمترین دغدغه مجموعه کرمان موتور و گروه صنایع خودروسازی کرمان را در گام نخست تولید و عرضه خودروهای با کیفیت و به روز و در گام دوم ایجاد اشتغال در منطقه ویژه اقتصادی ارگ جدید دانست تا ضمن برآورده ساختن نیاز مشتریان ، شاهد توسعه صنعتی و اقتصادی میهن عزیزمان باشیم.

هیوندای i20 و i10 تولید شده توسط کرمان موتور با مشخصات و امکانات زیر تحویل خریداران می گردد: